kasulikud viited

kasulikud viited

KASULIK INFO:

 

PARKIMINE:
Kui tulete koolitusele autoga, siis palume maaülikooli õppehoonete ümbruses jälgida liiklust korraldavaid märke. Ülikoolilinnakus on võimalik parkida spordihoone või tehnikamaja suures parklas. Veenduge, et Te ei pargiks lubadega piirkonda (ülikooli peamaja esine ja tehnikamaja väike parkla)!
 

TULEN ÜHISTRANSPORDIGA:
Tallinna poolt bussiga tulijad saavad väljuda otse Tehnikamaja ees asuvas peatuses "Tartu Näitused". Samast peatusest (üle tänava) on võimalik ka Tallinna bussile minna (kui olete ostnud pileti väljumisega "Tartu Näitused").
 

Kui tulete Tartusse rongiga, siis raudteejaama eest sõidab maaülikooli linnakusse buss nr 3. Alustate peatusest "Raudteejaam (Tähtvere suunas)" ning tulete bussilt maha peatuses "Tartu Näitused" (sellest peatusest üle tee ongi kohe ka tehnikamaja).
Tagasi raudteejaama sõidab samuti buss nr 3 ning otse kesklinna buss nr 6, kuid nüüd on peatus "Tartu Näitused" tehnikamaja ees.
 

MAJUTUMINE:
Lähima majutusvõimaluse leiate soovi ja vajaduse korral maaülikooli ühiselamust "Hostel Torn", mis asub kohe Tehnikamaja kõrval.
Täpsema info ja koha broneerimine aadressil: http://yhikas.emu.ee/hostel

Teiste Tartu linnas pakutavate majutusvõimalustega saab tutvuda aadressil: http://www.visittartu.com/et/majutus


Loome ja jagame teadmisi biomajanduse edendajatele looduse ja inimese hüvanguks!


Eesti Maaülikooli avatud ülikool​
Fr. R. Kreutzwaldi 56/1 (III korrus, ruumid 303-306),
51006 Tartu 
tel 731 3174, 731 3175, 731 3275, 5344 1844
e-post: avayl@emu.ee