Prindi see leht

Tasuta RKT koolitused veterinaaria ja loomakasvatuse valdkonnas

Ülikoolides ja rakenduskõrgkoolides toimuvate täiskasvanute täienduskoolituse kursuste riikliku koolitustellimuse 2024. aastaks raames toimuvad koolitused:

ESF programmi VÕTI 2024 koolitused:

Koolitused on suunatud erialase tasemehariduseta, keskhariduseta või aegunud oskustega täiskasvanutele.
Vabade kohtade olemasolul võivad osaleda ka kõik teised täiskasvanud.
Nende koolituste sihtrühma ei kuulu EMÜ töötajad ja üliõpilased.

Kõik koolitused on sihtrühma kuulujatele tasuta.

Loomakasvatuse ja veterinaaria valdkonna koolitused:

* vt registreerumise ja motivatsioonikirja esitamise tähtaega

TEEMA TOIMUMISE AEG

Lüpsikarja taastootmine algusega 6. juuni 2024 * 20. mai 2024
Sigade haigused algusega 7. juuni 2024 * 27. mai 2024
Karjatervis lihaveisekasvatuses algusega 3. september 2024 * 22. august 2024
Piimaveiste nakkushaigused ja bioturvalisus algusega 9. september 2024 * 26. august 2024
Hobuste esmaabi algusega 11. september 2024 * 28. august 2024
Piimaveiste udara- ja sõratervishoid algusega 3. oktoober 2024 * 18. september 2024
Loomade heaolu hindamine veterinaarjärelevalves (I grupp) veebikoolitus, toimumisaeg täpsustub
Loomade heaolu hindamine veterinaarjärelevalves (II grupp) veebikoolitus, toimumisaeg täpsustub

Koolitused toimuvad ülikoolides ja rakenduskõrgkoolides toimuvate täiskasvanute täienduskoolituse kursuste riikliku koolitustellimuse 2024. aastaks tellimuse raames ning tegevust rahastab ESF VÕTI programm "Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine".